Tolerantsus-suitsiid (10): Esimene perekond

Niisiis minu esimene pere ENSV-s koosnes esialgu kolmest naisest ja neid pealepassivast KGB valveohvitserist. Enne perepea väljailmumist, keda Linda lugupidavalt tutvustas “See on Nikolai Kütt, sinu isa!”, lisades ka mis asutus oli teda kinni hoidnud seni, elasid nad lühikese aja jooksul kolmes korteris. Ja üldiselt KGB anaal-ohvitseri pealepassimine andis vastuluurena ka tulemusi. Kirjutasin varem 2:6 vastu KGB ohvitseride äralöömisest, kähmlusest, millest meeldiva väljanägemisega meestegelane kohe ära kõndis ja veel üks tappasaanutest end lahti rebis, et ukseni jõuda, kuna neli ülejäänud raskesse oimetusse löödi, et neile vastu hakanud narvakatel-virukatel oli ettevaatamatust tulla Eikelmannide kaudu Küttidega kontakti otsima. Siin oligi konks: Küttide suguvõsa oli suur, selles esines ka nimekaime, ja selles tegeles EW ajal lausa kümmekond erineval tasemel laskespordiga. Kuus mees-Kütti moodustasid omaette autoriteetse tuumiku, mille poole pöörduti Virumaal ja ümberkaudsetes kihelkondades vene ametivõimudega tekkinud konfliktide leevendamiseks-klaarimiseks, mida sõjajärgsel ajal tuli rohkelt ette. Loomulikult oli sellise abi küsimise puhul asi juba viimse piirini jõudnud, et oli vaja teha mõni jõuline kavalliigutus, mida okupatsioonivõimudel olnuks raske kriminaalselt jälitada. KGB tahtis alati kohal olla, kui tuldi laskemoona või relvadetailide-alast nõu küsima. Selles majas oli ka mingisugune trepikodade ja korteriasetusega trikk. Tänavalt vaadates võis valida vale trepi ja lasta kella valvatava ukse taga. Manukad näitasid sõrmega – need küsisid neid!

Hiljem Tähtveres kolmekesi jalutades näitas Elsa (mitte segi ajada Üllega, julgeolekuperverdi endise pereliikmega), kuidas ENSV-s vabadus välja nägi. Sisenesime ühte puitmaja avatud kotta, et seal WC kasutada, sellele hoonel oli ka klaasitud välisuks, millest mulle õpetati ära tundma 3-5 minutit hiljem majani jõudnud KGB-saba, kes ristmikul nelja suunda vaadates sattus paanikasse. Kohe oli platsis ka teine tegelane, kes pidi meile rutiinselt kuskilt teisest suunast kontrolliks vastu jalutama. Miks? Sest kontakte elanikkonnaga üritati kontrollida. Elsa (mitte Ülle), pidi tähtajaliselt USA-sse tagasi pöörduma. Ta ilmselgelt ka korjas salamisi mingisuguseid sedeleid. Tookord me vaatasime neid onusid irvitades, ent ilmaasjata, kui me trepikojast väljusime, siis küsiti rangelt, mis me seal tegime ja eskorditi tagasi korterisse. Sellest tembust tuli suur pahandus. Pervert räuskas!

Minu nimi oli selles koosluses Romero. Hiljem on mind üritatud rabada nimega Rainer Kalde, ent see oligi KGB-pederasti enda pere, mis kinnitas perverteerivate valveskeemide jõudu. 80.aastate alguses Luunja pioneerilaagris siiski veendusid kõik, et tema polnud mina ja mina tema, täiesti kaks erinevat inimest. Seda nägi mitme vahetuse jooksul pealt 100 last igapäevaselt. Mul on palju tunnistajaid, aga teil? See Rainer tegi väga keskpäraselt ka hiljem noortesporti ja ei varjanud isa KGB-tähekesi, siiski olid need selleks ajaks nii kustunud, et Insenerile oli antud luba tema käsi väänata, kui ta näeb teda minu läheduses. Ja seda ta tegigi Luunja laagris, kui anaal-ohvitser juurde astus kõnetamiseks. Teema oli tema nimekandjas-pojas, et kes teda kiusata võiks etc.

Kes võis tegev-KGB ohvitserile peksa anda? Siin ongi sulle vastus, Lampjalg, miks ma temast lugu pean, ühelt poolt, ja teiselt poolt see, miks ma vaidlusküsimustes, sedavõrd kui need on avalikud, nõnda kindlana end tunnen.

Kas Ivan rüblikuna teadis, keda ta lõi? Ma arvan küll, et punktid jooksid selle eest. Nikolai Kütt oli sm Ansipi tööandja partei-apologeetikas paaria.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: