Kuidas jagu saada terrorist: Me peame kõrvaldama kommunistid avalikest ametitest!

Eesti on hätta jäänud teatava põlvkonna tunnustamise ja austamisega. Need, kes kunagi ei unustanud, mida vene okupatsioonivõim tegi enesekehtestamiseks, ja millist päritolu, milliste tegudega bolševistlik eliit tõestas üksteisele ringkäenduslikku ustavust. Ikka reetmise, laimu, valetunnistamise ja türannia toetamisega! Millegipärast ei suudeta tõsiselt võtta terroripoliitikat, mida vene kommunistid toetasid kõikjal Aasias ja Aafrikas, et stabiilsus ja seadussaarekesi pahupidi pöörata ja kõik näevad nüüd, miks on sealt vaja veel 25 aastat hiljem rännata just põhja poole Euroopasse. Vaade 30 aasta tagustele vanadele lehtedele nagu Rahva Hääl (7.märts 1986) “uutmiskursilisele” elik “progressiivsele kommunistliku tsivilisatsiooni emamaale”. Seal on peatükk “Progressi- ja reaktsioonijõudude võitlus tänapäeva maailmas”, milles tunnistatakse ka Jaapani löömine USA okupatsiooni alla enda teeneks ja hoobeldakse, et koloniaalsüsteemi lagunemine, mis käis enneolematu terrorilaine teel ja jätkus mõnes piirkonnas pool sajandit, on loonud “sotsialistliku maailmasüsteemi”. Järgnevalt kiideldakse hegemoonia kehtestamisega, mis viib “kommunistliku tsivilisatsiooni” rajamiseni! Kinnitatakse, et just Moskoovia on olnud sadade indigeensete majandusklannide laostamise ja genotsiidi taga, kui natsionaliseerimise varjus viiakse läbi lihtlabane paljaksvarastamine.

Eesti praegune riigikorraldus on alahinnanud kohalike kommunistlike ametnike moraalset positsiooni ja agentsust – milline kurjus alati sellise poliitikaga käsikäes käis. See ei katkenud nn ühekordse aktsioonina vaid vajas pidevat liikumist ja levimist, ehk laostamispoliitika, mida Eestis tajuti neljakümnendatel kollektiviseerimiseni välja, tegelikult kordus igal pool, kuhu nõukogude “sõjalised nõuandjad” jala maha panid ja relvi eksportisid. Millisel kombel ei vastuta ka siseriikliku nomeklatuuriliikmed sellise partei juhtkonna globaalse põletamispoliitika eest?

Kas eestlased on lihtsameelsed, pealiskkaudsed ja sinisilmsed? Otseloomulikult, kui on lasknud neid Eesti Vabariigi nimel poliitikat tegema, olles siingi juba äärmusliku korruptsiooniga ehk siis tundmatu suurraha pesemisega parteikassasse vahele jäänud!

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: