Õhtuleht tegi ära!

PATUNE PLAGIEERIMINE

Toomas Pauli coolness, kui soovite, küsimustele vastamisel on eeskujulik. Nii tulebki teha. Alati rahulikuks jääda, justkui pole millegi erakordsega tegemist, et tema tekst eraldab küll piiblitsitaate viidete ja jutumärkidega, ent mitte kellegi teise “mitte-midagi ütleva” juttu.  Milleks siis nuriseda saksa eksminister frau Merkeli sõbranna Annette Schavani dekaadide-taguse töö pärast, või ette heita teisele Merkeli valitsuse eks-kaitseminister Karl-Theodor zu Guttenbergile (1971- ) sõna-sõnalisi tekstikleepimisi, vähemalt kolmandiku ulatuses doktoritöö mahust, selleks et nõuetekohane hulk saavutada ja esinduslikuna püünele astuda-rahvaisa rolli mängida?

Karl ju так переживал, kui kasutada vene fraseoloogiat, läks ja ööbis nädalavahetuse kasarmus, ent kasu mitte-mingisugust! Ajakirjanikud-raisakotkad ei tahtnud aru saada, puuduliku hariduskäigu tõttu, peamiselt, mis on abstruse!

KUIDAS OLEKS AUGUSTINUSE MITTE MÄLETAMISEGA

Lõpuks võiksid ju koolilapsedki võtta kirjandil ette Martin Heideggeri tekstide tõlked, mida Ilmamaa on eesti rahvani toonud, sõnasõnalt pähe õppida ja mitte mäletada kirjandi kirjutamise ajal, kust nad kogu selle tarkuse võtsid! Ja kuidas on võimalik mitte aktsepteerida teoloogiadoktorina tudengit, kes on vaevaks võtnud sõna-sõnalt Karl Barthi oma tagasihoidliku renomeega usuteaduskonna kaitsmiskomisjonini tuua? Mis mõttes nad ei kvalifitseeru kõige kõrgemale hindele?

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: